Becherovka Lemond má nové speciální balení. Se svítícími náramky


Lahev Becherovky Lemond obklopená čtyřmi svítícími náramky. To vše v krabičce s originálním přebalem a návodem na jednoduchou hru Hoopla. Takové je nové balení Becherovky Lemond.

„Asi každý řeší při obdržení pozvání na párty otázku, co vzít sebou. Nové balení Lemondu se svítícími náramky je ideálním řešením pro takovou situaci,“ přiblížil hlavní cíl speciálního balení manažer značky Lemond Marek Grabovský.

Obsahem dárkového balení je půllitrová lahev Becherovky Lemond a čtyři svítící náramky. Ty po aktivaci dokáží zářit různými barvami několik hodin. Nové balení je dostuné v obchodech, kde jsou obvykle k dostání lahve s Lemondem. Doporučená cena speciálního balení je 189 Kč.

Becherovka Lemond byla uvedena na trh po 201 letech od vzniku Becherovky Original a je teprve druhým likérem v historii, který nese název Becherovka. Charakteristická je pro ni citrusová vůně a chuť. Stejně jako Becherovka Original se i Becherovka Lemond vyrábí na jednom jediném místě, a to v Karlových Varech, a také její receptura je tajná.