Becherovka Lemond představí limitovanou Art.edici svých lahví


Becherovka Lemond

Speciální design Becherovky Lemond z roku 2011

Becherovka Lemond na trh ještě v průběhu listopadu uvede speciální edici lahví s neotřelým designem. Novinku představí na speciální akci 15. listopadu v Praze.

Odhalení Art.edice Becherovky Lemond

Ve čtvrtek 15. listopadu odhalí Becherovka Lemond na párty v pražském Belushi’s baru Art.edici svých lahví. Během večera vystoupí Dj Kwé a Dj Rockstar. Párty startuje ve 20 hod. K oficiálnímu odhalení Art.edice oběma designéry dojde ve 22 hod. Vstup na akci je zdarma.

O design lahví limitované edice pro holky a pro kluky se postarali studenti Barbora Balgová a Eugen Finkei. Lemond tak pokračuje v úspěšné spolupráci s mladými a talentovanými designéry. Limitovaná edice se objeví na trhu v průběhu listopadu.

Neotřelý design od mladých umělců

Lahev pro holky přivedla na svět studentka 3D designu a vizuální tvorby Barbora Balgová. Její návrh je příběhem nočního života. Lahev pro kluky navrhl grafický designér Eugen Finkei. Jeho design znázorňuje mimozemský industriální objekt.

„Představením Art.edice pokračujeme ve spolupráci s mladými lidmi, kteří mají svěží a neotřelý přístup k designu. Přesně tak osvěžující je i značka Becherovka Lemond. Limitovaná edice lahví bude k dostání na předvánočním trhu ve většině obchodů, kde se dá Lemond běžně koupit,“ řekl manažer značky Jozef Tomečko.