Becherovka Lemond rozsvítí bary a restaurace


Becherovka Lemond

Pokud chcete rozzářit svůj úsměv, nemusíte se vydávat do ordinací zubních lékařů – stačí vyrazit do baru na Becherovku Lemond. Můžete narazit na akci, v níž získáte originální svítící předměty, mezi nimiž nechybí ani svítící zuby.

Akce bude probíhat omezenou dobu ve stovkách barů a restaurací napříč Českem do konce března letošního roku. Kromě zubů mohou fanoušci Lemondu získat svítící prsten, náušnice či přesnou kopii originálního panáku.

Svítící akce nemá přesné časové ohraničení. Spotřebitelé se s ní mohou setkat na různých místech v různou dobu, což vysvětluje manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský: „Akce je maximálně flexibilní. Provozovatel baru či restaurace se může rozhodnout, jak dlouho či ve které dny akci uspořádá. Věřím, že kolekce originálních svítících předmětů mladé příznivce Lemondu zaujme.“

V každém baru či restauraci se může lišit i princip získání odměny. Stejné zůstávají dárky, mezi nimiž dominuje kolekce svítících panáků v pěti různých barvách. V kolekci nechybí prsteny, náušnice, náramky či zuby. Mapka provozoven, kde se akce s Lemondem koná, je uvedena na oficiálním webu Lemondu.