Bernard: Mým snem je, aby se značka Bernard stala kultovní


Stanislav Bernard Marketérem roku 2011

Stanislav Bernard Marketérem roku 2011

Majitel a ikona humpoleckého pivovaru Stanislav Bernard zvítězil v soutěži Marketér roku, kterou pořádá Česká marketingová společnost.

„Vítězství mne samozřejmě těší, stejně tak jako když jsem obdržel titul Brand manager roku 2000. Nijak jej však nepřeceňuji. Marketingové akce dělám především proto, že mne to baví a napomáhají nám v budování značky. Mým snem je, aby se značka Bernard jednou stala značkou kultovní,“ řekl po obdržení ceny Stanislav Bernard, který dlouhodobě oslovuje zákazníky svéráznou reklamou.

Soutěž Marketér roku hodnotí marketingové projekty z hlediska inovací. Vítězové soutěže obdrželi sošky delfína z českého modrého skla. „Na základě pozitivních zkušeností z uplynulých šesti let existence soutěže jsme letos systém hodnocení ještě více zaměřili na prohlubování a rozšiřování problematiky marketingu. Zásadní změna je v tom, že hodnocen byl projekt či adekvátní výsledek marketingové činnosti, který představuje komplexní řešení v rámci strategického či operativního marketingu,“ sdělil předseda hodnotitelské komise Gustav Tomek.

Vedle Stanislava Bernarda si odnesl mimořádnou cenu hodnotitelské komise i předseda Českého svazu pivovarů a sladoven Jan Veselý. Porota ocenila jeho osobní účast na projektu „České pivo – Naše pivo“.

-les-, -tz-

Zdroj obrázku: www.cms-cma.cz