Frisco Černý rybíz je novinkou na trhu


Frisco Černý rybíz

Frisco Černý rybíz

Oblíbený drink Frisco je nově k dostání i s příchutí černého rybízu. Doplní tak tři stávající příchutě: jablko&citron, dry a brusinku.

Nová rybízová varianta se prodává v lahvi o objemu 0,33 l. Frisco Černý rybíz je k dostání v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 21,90 Kč a v barech a restauracích.

Jediný nápoj svého druhu

Frisco je perlivý sladový nápoj, jehož základní surovinou je kvalitní ječmen. V České republice je jediným nápojem s obsahem alkoholu na bázi sladu. Pomocí speciálního procesu vzniká sladina, která je následně fermentována – kvašena. Specifickou chuť nápoj dosáhne po dobu několika týdnů zrání. Do nápoje jsou přidána kvalitní přírodní aromata.

Frisco rituál s namraženou sklenicí

Výrobce Frisca vybízí: „Nebaví tě už pít Frisco přímo z lahve? Máme tu pro tebe tip, jak se odlišit. Nech zamrazit sklenici se stopkou a naplň ji ledem. Přilij Frisco Černý rybíz a ozdob plátkem kiwi. Chuť zeleného exotického ovoce se snoubí se sladko-kyselým drinkem a vytvoří neodolatelnou kombinaci.“

Frisco je součástí portfolia společnosti Plzeňský Prazdroj. Aktuálně se vedle nové příchuti černého rybízu prodává také s příchutěmi jablko&citron, dry a brusinka. Specialitou balení nápoje je uzávěr, který lze otevřít pomocí ruky, ačkoli připomíná víčko pivní lahve.