Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená


Pivo ve sklenici

Značka Holba rozšířila nabídku o pivní mix s příchutí brusinky a máty. Jde o osvěžující novinku s nízkým, 2,2 procentním obsahem alkoholu a charakteristickou chutí, kterou pivu dává kombinace lesních plodů a oblíbené byliny.

Ochucená Holba se vyrábí z přírodního ovocného sirupu a bylinného extraktu a neobsahuje umělá barviva, konzervanty ani umělá sladidla. Zatímco ostatní ochucená piva mají různé exotické příchutě, nejčastěji citrusové, Holba jde vlastní cestou.

Originální příchuť brusinky a máty

„Zvolili jsme plody, které jsou u nás doma a rostou v našich lesích, taky v Jeseníkách. Dlouho jsme testovali různé příchutě, až nakonec zvítězila brusinka. Pokud je v pivu samotná, působí chuťově nevýrazně, ale v kombinaci s mátou dává vyniknout chuti piva s příjemným dozvukem. Máta ideálně harmonuje s hořkostí piva, kterou sice zjemňuje, ale nepotlačuje, takže pivo nechutná jako limonáda. Věříme, že to konzumenti ocení,“ řekl Vladimír Zíka, ředitel pivovaru Holba. S úsměvem dodal, že brusinky i mátu je možné najít pár metrů od pivovaru. Jeho areál se totiž nachází uprostřed jesenické přírody s jedinečným horským koloritem.

Ochucené pivo Holba Brusinka s mátou je zatím k dispozici pouze v sudech a již nyní si ji můžete dát ve vybraných restauracích s Holbou na čepu.

Další novinka Holba free polotmavá

Další letní novinkou je Holba free polotmavá. Rozšiřuje nabídku nealkoholických piv značky a je určena všem konzumentům, kteří si pivo rádi dají, ale preferují jeho nealkoholickou variantu. Je k dispozici jako sudová v restauracích značky Holba, občerstveních na výletních místech, cyklotrasách i v kempech; a také v lahvích.