Soutěž Hvězda výčepu 2011 zamířila do finále


Pivní pípa

Luxusní zájezd do Amsterodamu pro dvě osoby a finanční odměna ve výši 30.000 korun čekají na celorepublikového vítěze soutěže Hvězda výčepu, která se letos koná už potřetí v řadě.

O uvedené ceny dnes v Praze soutěží třicítka nejlepších profesionálů z restaurací, hostinců a dalších provozoven, kteří do finále v Praze postoupili ze tří regionálních kol.

Regionální kola se už v uplynulých týdnech konala v Ústí nad Labem a Krušovicích. O posledních deseti finalistech se rozhodovalo minulou středu v Pivovarské restauraci v Brně.

Čtěte také:
Profesionálové z restaurací začali bojovat o titul Hvězda výčepu
Profesionálové z restaurací pokračují v bojích o titul Hvězda výčepu

Vítěz třetího kola

Výsledky posledního regionálního kola v Brně přinesly překvapení, protože na prvních třech místech skončily výhradně ženy. Absolutní vítězkou se stala Andrea Horáková z Bedna baru v Ivančicích, druhé místo obsadila Renata Drlíková z restauračního zařízení Hřiště Ivančice. Třetí příčka patří Ireně Pelikánové z Hospody u Cvrčka v Mašovicích.

Vítězky získaly diplomy, finanční odměnu ve výši 5000, 3000 a 1000 korun a postoupily do celostátního finále v Praze. Spolu s nimi se finále Hvězdy výčepu 2011 účastní i soutěžící, kteří skončili na dalších sedmi místech za nimi.

Finále rozhodne

Rozhodující finále, v němž absolutní vítěz obdrží prestižní titul Hvězda výčepu 2011, zájezd do Amsterodamu a finanční odměnu ve výši 30.000 korun pro sebe a dalších 30.000 korun pro provozovnu, se koná dnes, ve středu 20. dubna, v restauraci Lidový dům V Praze-Kbelích. Výsledky finále přineseme na Alkoholia.cz.