Jak se opíjejí modelky? „Spodem“, aby nepřibraly


Dívka v negližé

Modelky jsou známé svými drastickými dietami. Způsob, kterým si „vychutnávají“ alkohol, je však extrémně zarážející. Alkohol jako takový je totiž poměrně dost kalorický, proto by byl pro mnohé modelky – symboly krásy a dokonalosti ženského těla – naprosté tabu. Kdyby ovšem nepřišly na velmi nebezpečný způsob konzumace alkoholických nápojů.

Čtěte také: Alkohol a dieta nejdou dohromady. Při hubnutí jej omezte na minimum

„Pití alkoholu spodem“

Živiny z přijaté potravy se vstřebávají v tenkém střevě, což je modelkám, ale také anorektičkám a anorektikům, dobře známé. Proto přišli na jiný způsob, jak dostat alkohol do krve a přitom z něj nepojmout jedinou kalorii. Do sklenice s alkoholickým nápojem namočí hygienický tampón a nasáklý alkoholem jej poté vpraví do pochvy nebo konečníku. Alkohol se vstřebá přímo do krve a obchází se tak proces vstřebávání kalorií.

Tento způsob „popíjení“ alkoholu je však nesmírně bolestivý (alkohol na sliznici velice pálí a štípe) a nebezpečný. Při aplikaci do pochvy dochází k vážným ženským problémům, v konečníku dochází ke dráždění sliznice, což může mít dohru v podobě rakoviny.

Není nad krásná těla

Nejlepší je alkohol požívat tak, jak tomu bylo vždy. Alkoholické nápoje se přeci konzumují pro jejich lahodnou chuť – a není nic lepšího než popíjet s přáteli.

Čtěte také: Mladí si lijí alkohol do očí, aby se rychleji opili. Nevědí, že to nefunguje

-val-