Jubilejní 10. pivovarské slavnosti Holby navštívilo přes 8000 lidí


Holba brána

Letošní 10. Pivovarské slavnosti v pivovaru Holba letos přilákaly více než 8000 lidí, kteří využili možnost podívat se do pivovaru a vychutnat si pivo i skvělou atmosféru. Žízeň byla veliká, jak zpíval Walda Gang a hrdly návštěvníků proteklo na 30 tisíc piv načepovaných z desítek výčepních píp.

Nepřetržitě živo bylo u výčepů s Holbou Šerák i Kvasničákem a s chutí i nadšením se připíjelo Šerákem polotmavým na jeho páteční vítězství v Žatecké Dočesné. Fajnšmekři si vychutnávali extra silný porter Holba Strong a ti, co mají rádi něco lehčího, naopak sáhli po ochucené Holbě Brusinka s mátou, která má za sebou úspěšnou letní premiéru. Čtěte podrobněji: Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená

Rozsáhlé nádvoří pivovaru, rozdělené do několika programových zón, každému umožnilo najít si to svoje. Tradiční Pivovarské slavnosti Holba jsou nejen symbolem dobré zábavy, ale také pomoci slabším a handicapovaným. Část výtěžku ze vstupného pivovar Holba také letos věnuje regionální charitě.