Na Silvestra si herci divadla Bez zábradlí připili speciální Ballantinkou


Ballantine's - Christmas Reserve

Speciální edice whisky Ballantine's – Christmas Reserve

V divadle Bez zábradlí oslavili Silvestra pracovně. Herci představení Indická banka Dana Morávková, Zdeněk Žák, Josef Carda či Karel Heřmánek mladší odehráli své poslední představení v roce 2011 před zcela vyprodaným sálem. Překvapení v podobě speciálního silvestrovského whisky přípitku si pro ně připravil barmistr Aleš Půta.

K dostání jen na 2 místech v Česku

„Nejen pro herce v divadle Bez zábradlí, ale pro všechny hosty posledního představení roku 2011 jsme připravili přípitek limitovanou edicí skotské whisky Ballantine’s Christmas Reserve, kterou je možné ochutnat pouze na 2 místech v ČR, a to v Hemingway baru a La Casa Havana v Praze,“ řekl barman Aleš Půta. Vánoční speciálka zachutnala i samotným hercům Indické banky. „Je to prvně, co si připíjím něčím, co jsem ještě nepil a nechám se překvapit,“ neskrýval své pocity před přípitkem herec Zdeněk Žák.

Whisky Chivas Regal pro Karla Heřmánka

Karel Heřmánek mladší obdržel navíc speciální personifikovanou lahev Chivas Regal s certifikátem o výjimečnosti. „Když už na to mám certifikát, tak jsem asi opravdu výjimečný,“ pobaveně komentoval ocenění Karel Heřmánek junior. Přípitku se zúčastnili také uznávaný barman a whisky znalec Alexander Mikšovic, Hanka Heřmánková a herci Dana Morávková, Zdeněk Žák a Josef Carda.