Na trh přichází nová česká Vodka 42 Blended


Společnost Granette, druhý největší výrobce lihovin na českém trhu, uvádí v těchto dnech do prodeje zcela nový produkt – Vodku 42 Blended. Otevírá tak nový segment vodek na našem trhu.

Nová Vodka 42 Blended je oficiálně uváděna na trh dnem 2. listopadu 2010 a bude možné ji zakoupit v běžné obchodní síti na celém českém trhu. Jedná se o vodku vyrobenou z kombinace melasového, obilného a vinného destilátu, které dle výrobce dodávají nápoji výraznou texturu, decentní aroma vinné révy a působivou chuť obilného sladu.

„Po intenzivním vývoji nové vodky se nám ve spolupráci s předními odborníky podařilo připravit zajímavý produkt, který si určitě brzy najde své místo na našem náročném trhu“, uvedl Juraj Grosoš, obchodně marketingový ředitel společnosti Granette. Blended je anglický výraz pro vznik něčeho nového tvořeného dvěma či více částmi.

Granette je jedním z největších výrobců lihovin v České republice. Likérka dodává na domácí trh vedle tradiční Staré myslivecké také ochucené vodky Squash nebo řadu likérů Vaječný Sen. Granette nabízí i různé speciality a řadu klasických lihovin KlasiK – Krásnobřezenský tuzemský, vodku, koňak Napoleon a další.