Na Vánoce mějte doma nealkoholické pivo. Návštěvy to ocení


Pivo

Téměř polovina řidičů by při vánočních návštěvách chtěla pít nealkoholické pivo. Naopak nejméně je láká čaj, limonády a džusy. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Ipsos Tambor provedeném nejen mezi motoristy.

Pouze ve čtvrtině domácností

Vánoce, Vánoce přicházejí… a s nimi i návštěvy blízkých a přátel. Ne každý si však o svátcích nebo při novoročních oslavách chce připíjet šampaňským. Nejhůře jsou na tom řidiči, kteří si musejí odepřít i oblíbené pivo a sahají po sladkých nealkoholických nápojích. Místo limonády a džusu by ale 44 % řidičů uvítalo raději nealkoholické pivo. To si dosud mohli vychutnat jen na každé čtvrté návštěvě. Nejoblíbenější je Birell, kterého se ročně vypije v průměru přes tři litry na hlavu.

Nealkoholické pivo vítají i ženy

Nealkoholické pivo se stává zajímavou volbou i pro řidičky, které by si ho na vánoční návštěvě rády dopřály v 18 % případů. Tento nápoj kromě výjimečné chuti oproti sladkým limonádám a džusům navíc obsahuje v průměru jen polovinu kalorií.

Ani tradiční káva neudělá příliš radost a opravdu ocenit ji na Vánoce dokáže jen 9,2 % všech dotázaných. Ještě hůře je na tom čaj, který si i v průběhu roku rád dopřeje pouze každý dvacátý respondent.