Nové ovocné kořeněné destiláty Fusion z Česka jsou světovým unikátem


Granette Fusion

Ovocné kořeněné destiláty Granette Fusion

Nejnovější produkt české destilérky Granette – ovocné destiláty Fusion doplněné o koření a kus ovoce uvnitř láhve – jsou od června k dostání na českém trhu. Podle výrobce se jedná o světový unikát. Spojení ovocného destilátu a koření údajně nenabízí žádný jiný výrobce lihovin na světě.

Nový destilát má 30 % obj. alkoholu a prodává se v 0,7l láhvích. Vyrábí se ve třech variantách: Fusion meruňka & máta, Fusion hruška & hřebíček a Fusion švestka & skořice. Na internetu lze všechny tři novinky zakoupit pouze v e-shopu Alkoobchod.cz.

„Destiláty Fusion jsou absolutní novinkou svého druhu na celosvětovém trhu. Fusion je výsledkem dlouhého hledání optimálního spojení vůně a chuti, tradice a moderních trendů, designu a obsahu. Tradiční jemné destiláty jsou doplněny chutí koření skořice, máty a hřebíčku, které dodává unikátní chuť a vůni,“ představila společnost Granette svůj nový přírůstek v sortimentu.

Granette je druhým největším výrobcem alkoholu v zemi. Mezi její vlajkové lodě mimo jiné patří Vodka 42 Blended, Stará myslivecká či ochucené vodky SQUASH.