Novinka Zlatopramen Radler N◦A Grep je radlerem bez alkoholu


Zlatopramen Radler N-A Grep

Zlatopramen představuje nový Radler N◦A Grep, který je určen všem, kdo si chtějí užít chuť a osvěžení radleru bez omezení, ať už například při řízení automobilu či sportu. Novinka je již v prodeji ve vybraných obchodech.

První nealko radler Zlatopramenu

Rodina značky Zlatopramen je opět bohatší – zavedením nového produktu do svého portfolia tak reaguje i na oblibu pivních mixů v uplynulých dvou letech. Novinkou chce výrobce vyjít vstříc i těm, kteří alkohol nemohou nebo nechtějí konzumovat ani v takovém množství, jaké obsahují letní Zlatopramen Radlery (do 2%).

Příchuť grepu zákazníkům chutná

„Produkt nabízí chuť přírodního grepu, tentokrát s benefitem nového nealkoholického piva Zlatopramen N◦A. Díky němu si N◦A Grep zachovává typickou jemnou pivní hořkost a skvělou pitelnost. Příchuť grepu jsme zvolili, protože ji podle průzkumů agentury AC Nielsen spotřebitelé u pivních mixů preferují. Produkt je opět slazen výhradně přírodními cukry – fruktózou,“ řekla junior brand manažerka Kristina Benkovičová.

V obchodech i restauracích

Zlatopramen Radler N◦A Grep se prodává výhradně v půllitrových plechovkách. Na novinku budou upozorňovat reklamní upoutávky v místech prodeje i gastronomických zařízeních a ochutnávky přímo v prodejnách. Doporučená maloobchodní cena produktu je 14,90 Kč.