Nový Magister Dark zaujme příchutí vlašských ořechů


Magister Dark

Srpnovou novinkou na trhu je Magister Dark, nová varianta oblíbeného likéru Magister. Přináší originální chuť vlašských ořechů. Výrobce zároveň mění obal zbývajících příchutí, kterými je klasický Magister Original a novější, světlý Magister Bohém.

Nové, průhledné etikety

Značka Magister získala nový design. Štíhlou lahev doplňují moderní a průhledné přední a zadní etikety či papírový nákrčník.

„Magister představuje kompozici pro všechny konzumenty, kteří preferují originální chuťové kombinace a přírodní složení výrobku. Vyniká unikátní hořko-sladkou příchutí. Věříme, že tyto charakteristiky přesvědčivě vyjádří právě nová podoba lahve a etikety,“ uvedla brand manažerka Magister Zuzana Prokopová.

Novinka Magister Dark

Současně s novou vizuální podobou značky Magister se představuje i zcela nový produkt Magister Dark, jehož základem je extrakt ze zelených ořechů. Právě vylouhované ořechy poskytují Magistru Dark jedinečnou charakteristiku s typickou vůní a hořko-sladkou chutí. Likér obsahuje 40 % obj. alkoholu.

Receptura Magistra Dark byla z několika variant vybrána na základě testů mezi spotřebiteli, kteří ve svém hodnocení nejvíce preferovali právě ořechovou verzi. Magister Dark je vhodný jako aperitiv, digestiv, ale i jen tak při posezení s přáteli. Může se pít ledově vychlazený, ale i při pokojové teplotě. Je také vhodný pro přípravu nejrůznějších míchaných nápojů.

Magister již od roku 2000

Původní Magister Orginal byl uveden na trh v roce 2000 a v Česku patří k nejoblíbenějším bylinným likérům. Dlouhodobě se v této kategorii pohybuje na 3. až 4. příčce, přičemž první pozice patří značce Fernet Stock. Magister Original přitom dokázal bodovat nejen u českých konzumentů, ale i v zahraničí. V roce 2010 získala značka stříbrnou medaili na prestižní degustační soutěži The Liqueur Masters, kterou každoročně pořádá renomovaný britský časopis The Spirits Business.

Novinka Magister Dark se prodává v láhvích o objemu 0,5 litru. Cena je například u internetového prodejce Alkoobchod.cz 163 Kč.