Nový Zlatopramen Radler grep již brzy v prodeji


Zlatopramen Radler

Český pivní trh obohatí v nejbližší době další novinka: Zlatopramen Radler grep. Stejně jako ostatní Zlatopramen Radlery neobsahuje podle výrobce žádná umělá sladidla, ale pouze přírodní cukr.

Na trhu se Zlatopramen Radler grep postupně objeví v půllitrové skleněné lahvi, půllitrové plechovce a 1,5 litrové Maxilahvi ze speciálního pivního plastu. Cena bude stejná jako u ostatních Zlatopramen Radlerů citron a pomeranč se zázvorem, které značka Zlatopramen jako zásadní inovaci letošního roku představila v dubnu. Čtěte podrobněji: Zlatopramen má novinky: Radler citrón a Radler pomeranč se zázvorem

Již třetí radler od Zlatopramenu

Značka Zlatopramen tak letos nabízí v pořadí už třetí ochucené pivo a vychází tak vstříc spotřebitelům, kteří nápoje tohoto typu v posledních letech vyhledávají stále častěji. Zlatopramen Radler grep (i oba jeho předchůdci) vzniká kombinací originálního piva Zlatopramen a šťávy z přírodního ovoce. Nápoj neobsahuje žádné konzervanty. „Na naši novou originální českou recepturu jsme velmi hrdi a jsme přesvědčeni, že nový nápoj bude spotřebitelům opravdu chutnat,“ uvedla junior brand manažerka značky Zlatopramen Kristina Benkovičová.

Novinkový Zlatopramen Radler grep má nižší obsah alkoholu (do 2 %), a dle slov výrobce osvěžující ovocně-nahořklou chuť a skvělou pitelnost. Nabízí osvěžení a dodává energii po různých druzích sportu a hodí se pro různé outdoorové aktivity s přáteli. Chutná nejlépe vychlazený z pivní sklenice.