Pivní kosmetika má na organismus příznivé účinky, podobně jako pivo


Pivo

Tuzemská pivní kosmetika je založená na vyhlášené kvalitě českého piva. Pivo je zdrojem všech důležitých vitamínů, které patří do skupiny B (thiamin, riboflavin, pyridoxin, niacin, kyselina listová). Vitamíny skupiny B jsou důležité především pro řadu metabolických procesů v lidském těle a funkce nervového systému.

Pivo pomáhá, nejen tekuté

Odborné prameny také uvádí, že konzumace piva má příznivé účinky na dobrou náladu, podporuje krevní oběh, snižuje riziko srdeční příhody a dále také působí proti vysokému krevnímu tlaku.

Všech příznivých vlastností piva lze využít i v kosmetice. Pivo je totiž velmi příznivé pro regeneraci pokožky, zvýšení její odolnosti a vláčnosti. Obsahuje nejen vitamíny B, ale i další stopové prvky a minerály (např. draslík, sodík, vápník, fosfor, hořčík nebo křemík).

Pivní kosmetika v mnoha provedeních

Pivní kosmetika je k dostání v mnoha typech a provedeních. Například v sortimentu ručně vyráběných výrobků firmy SAELA s.r.o. lze nalézt pivní šampón, pivní tekuté mýdlo, pivní pěnu, pivní olejovou lázeň a mnoho dalších pivních kosmetických výrobků. Pivní kosmetika se může stát pěkným a originálním dárkem pro blízké a kamarády. Příznivé účinky pivní kosmetiky jsou prokázané také neustále se zvyšující oblibou.