Pivovar Bernard již podesáté nejobdivovanější firmou


Bernard - šperk

Humpolecký pivovar Bernard se v roce 20. výročí vzniku stal podesáté v řadě nejobdivovanější firmou kraje Vysočina a třetí nejobdivovanější firmou České republiky v oboru potravinářský a tabákový průmysl.

Úspěchy na všech frontách

„Obou získaných ocenění si samozřejmě velice vážíme, dokazuje to dlouhodobě velice dobré vnímání naší značky. Důležité jsou i prodejní výsledky, český pivní trh se v posledních pěti letech propadl o 19 procent, nám se podařil nárůst o 47,5 procenta. Také letošní rok pro nás vypadá velice slibně,“ okomentoval ocenění spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard. Čtěte také: Pivovaru Bernard se dařilo. Loni zvýšil čistý zisk o třetinu

Pivovar vystavil za první čtvrtletí letošního roku 40.523 hl nepasterizovaného piva Bernard. Vaří sedm druhů piva a čtyři druhy nealkoholického piva Bernard s čistou hlavou.

Třetí nejobdivovanější firma v Česku

Žebříček 100 obdivovaných firem ČR sestavuje CZECH TOP 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací.
V rámci hlasování oslovení odborníci hodnotí řadu kritérií, od základních ukazatelů firmy (kvalita výrobků či služeb, inovační schopnosti, finanční stabilita, hodnota firmy) přes její vztah k zaměstnancům (schopnost přilákat a udržet talentované lidi) po vztah ke společnosti (odpovědnost k životnímu prostředí, komunikativnost, podpora regionu, charitativních a obecně prospěšných projektů apod.)