Pivovar Bernard slaví dvacetiny a přichází s novým logem


Bernard

Nové logo Rodinného pivovaru bude představeno při oslavě dvacátého výročí vzniku pivovaru, která se koná 22. 10. 2011 od 13.00 ve vyhřátých stanech na Horním náměstí v Humpolci. Součástí oslav jsou i prohlídky pivovaru zdarma.

„Autorem původního loga je Vladislav Horecký, který jej tvořil doslova na koleně. Odvedl vynikající práci a jeho logo nás provázelo po celých dvacet let,“ říká Stanislav Bernard a pokračuje: „Logo si však zasloužilo omladit, aby lépe rezonovalo se značkou. Výborně se jeho úpravy zhostil designer Štěpán Malovec, který citlivě zvýraznil některé detaily.“

Dnes 26. října 2011 tomu bude dvacet let, kdy Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal vydražili zkrachovalý humpolecký pivovar v malé privatizaci. Začali si plnit sen o vybudování pivovaru, který vaří poctivé české pivo. Díky kvalitě piva, servisu a postupném budování značky se podařilo tento sen splnit. Bernard se stal celostátně známou značkou a pojmem. Současní čeští majitelé pivovaru, Stanislav Bernard a Josef Vávra, však mají další sen – aby se značka Bernard stala značkou kultovní.