Prazdroj připravuje další Pilsner Fest. O kapelách rozhodne hlasování


Přestože Pilsner Fest 2010 skončil poměrně nedávno, již nyní začínají přípravy na nadcházející ročník. V jejich úvodu padlo rozhodnutí o termínu, kdy proběhne tradiční oslava plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus v příštím roce. Všichni fanoušci dobrého českého piva a kvalitní hudby se mohou těšit na pátek a sobotu 26. a 27. srpna 2011.

„Letošní Pilsner Fest byl v mnoha ohledech rekordní, navštívilo ho nejvíce lidí, podařil se také hromadný přípitek 5331 příznivců našich piv. Máme tak před sebou výzvu uskutečnit důstojné pokračování této slavnostní akce. I proto chceme pokračovat v úspěšném spojení festivalu pro obě plzeňské značky piva – Pilsner Urquell a Gambrinus,“ řekl Vladimír Jurina, manažer firemní značky.

Přípravy příštího ročníku budou pokračovat plánováním programu a hlavně rychlým nasmlouváním zajímavých kapel. Pro hudební skupiny, které by se měly na festivalu objevit, lze hlasovat již nyní na stránkách Pilsner Festu na Facebooku a pomoci tak organizátorům sestavit hudební program. „Domlouvat budeme i spolupráci s městem, protože konání tak velkého festivalu je důležitou součástí jeho kulturního programu. Plzni jako Evropskému hlavnímu městu kultury 2015 určitě ostudu neuděláme,“ dodává Vladimír Jurina.