Profesionálové z restaurací pokračují v bojích o titul Hvězda výčepu


Čepování piva

Luxusní zájezd do Amsterodamu pro dvě osoby a finanční odměna ve výši 30.000 korun čekají na celorepublikového vítěze soutěže Hvězda výčepu, která se letos koná už potřetí v řadě. Čtěte také: Profesionálové z restaurací začali bojovat o titul Hvězda výčepu

O uvedené hodnotné ceny bude soutěžit třicítka nejlepších profesionálů z restaurací, hostinců a dalších provozoven, kteří do finále v Praze postoupí ze tří regionálních kol. První regionální kolo se v restauraci Větruše v Ústí nad Labem uskutečnilo minulý týden, včera se o postup do pražského finále bojovalo v Královském pivovaru Krušovice.

Vítěze má už i druhé kolo

Vítězem regionálního kola se v Krušovicích stal Roman Vyšata z restaurace Slovanka ve Stochově. Druhé místo obsadil Martin Strečok z provozovny U Čapoše v Mělníku.Třetí příčka patří Vlastimilu Rumíškovi z klubu a restaurantu El Mágico v Praze. Vítězové získali diplomy, finanční odměnu ve výši 5000, 3000 a 1000 korun a postoupili do celostátního finále v Praze. Spolu s nimi na finále Hvězdy výčepu 2011 pojedou soutěžící, kteří skončili na dalších sedmi místech za nimi.

Poslední kolo již za týden

Poslední regionální kolo se uskuteční příští středu 13. dubna v Pivovarské restauraci v Brně. Rozhodující finále, v němž absolutní vítěz obdrží prestižní titul Hvězda výčepu 2011, zájezd do Amsterodamu a finanční odměnu ve výši 30.000 korun pro sebe a dalších 30 000 korun pro provozovnu, se bude konat v restauraci Lidový dům V Praze-Kbelích 20. dubna letošního roku.