Slavnosti piva v Brně nabídnou desítky druhů piv. Začínají už ve čtvrtek


Slavnosti piva v Brně

Čtyřtýdenní brněnský Festival v centru dění, sestávající se postupně ze slavností piva, jídla, vína a regionů startuje Slavnostmi piva už ve čtvrtek 15. září v 11 hodin. V 15 hodin proběhne slavnostní zahájení celého festivalu.

Piva klasická i netradiční

Představí se piva různých značek: Budějovický Budvar, Starobrno, Hostan, Březňák, Santon, Rychtář, Telčský Zachariáš, medový Kvasar, Lobkowicz, Novopacké pivo, Primátor, Krakonoš, Polička, Rampušák z Dobrušky a další. Klášterní piva Benedictus a speciální piva budou samozřejmostí. Ve stáncích s občerstvením najdete nejen pivní pochutiny, ale také grilované maso, klobásy, langoše, steaky, utopence, nakládané hermelíny a slovenské sýry.

Pivní soutěže i kejklíři

Bude zajištěn i doprovodný program. Náměstí Svobody zaplní „pouliční“ muzikanti. O další zábavu a pivní soutěže se postará Hitrádio Magic Brno. Po loňském úspěchu se opět představí Železný Zekon a předvede své silové umění. Novinkou bude pivní soutěž pod názvem „Túr d´bír“. Veškeré informace naleznete na plakátech přímo na náměstí Svobody.