Spuštěn nový e-shop s alkoholem Alkoobchod.cz


Alkoobchod.cz - výřez

Alkoobchod.cz, nový e-shop s alkoholickými nápoji

Od prvního dubnového dne zahájil svůj provoz internetový obchod s alkoholickými nápoji a dalšími produkty s názvem Alkoobchod.cz. Jeho autoři chtějí oslovit lidi, kteří si rádi vychutnají kvalitní alkoholické nápoje například v kolektivu přátel.

„Protože již delší dobu provozuji portály zaměřené na svět alkoholu, rozhodl jsem se společně s kamarádem otevřít obchod. Nechceme už jen o alkoholu psát, ale chceme jej nabídnout lidem za velmi dobré ceny,“ představil nový obchod Lukáš Morávek.

Přehlednost a uživatelská hodnocení

E-shop je přehledný, jednotlivé alkoholické nápoje je možné hodnotit slovně i „hvězdičkovým hlasováním“. Nabídku chtějí autoři obchodu postupně rozšiřovat s ambicí stát se e-shopem s nejširší nabídkou alkoholických nápojů na českém internetu.

„Naším cílem je také připomínat významná výročí či svátky, a to pomocí různých tematických akcí se slevami,“ doplnil Lukáš Morávek. První akcí je oslava spuštění e-shopu, která se neobejde bez „šampaňského“. Poté bude následovat velikonoční akce, výročí sto let od potopení Titaniku a další.

Nejnižší poštovné na internetu

Alkoobchod.cz se také chlubí velmi levným poštovným, které je v současnosti nejnižší mezi obchody s alkoholickými nápoji. „Nabízíme dvě možnosti distribuce. Buďto si balík můžete nechat přivést přímo na svou adresu, nebo na nejbližší pobočku pošty. Neúčtujeme si balné, poštovné činí sto pětadvacet korun, respektive sto patnáct korun,“ informoval o způsobu dopravy druhý z autorů obchodu Josef Káles. Objednané zboží si lze také zadarmo vyzvednou na výdejním místě v centru východočeské Chrudimi. Alkoobchod.cz má v Chrudimi rovněž své sídlo.

Český trh s alkoholickými nápoji se tak rozrůstá o dalšího prodejce, který se snaží zmodernizovat návyky zákazníků a přesvědčit je o tom, že je výhodnější nakupovat po internetu i alkoholické nápoje.