Výrobní centrum Bohemia Sektu láká stále více návštěvníků


Bohemia Sekt

Bohemia Sekt Centrum se stává cílem pro turisty. V roce 2011 zavítalo do společnosti Bohemia Sekt rekordních 6215 návštěvníků, což je oproti předchozímu roku nárůst o 41 procent.

„Jde o důkaz toho, že zájem o naše produkty stále roste,“ řekl marketingový ředitel Martin Fousek. „Lidé si naše sekty oblíbili a logicky je zajímá, kde se skrývá tajemství jejich výjimečnosti.“

Zájem o prohlídky roste už šestým rokem po sobě. Bohemia Sekt Centrum vzniklo před šesti lety a hned první rok ho navštívilo 1747 lidí. Stalo se tradičním cílem turistických zájezdů tuzemských cestovních kanceláří, ale také exkurzí ze středních a vysokých škol se zaměřením na gastronomii a turismus.

Většinu návštěvníků společnosti tvoří Češi. V poslední době ale roste zájem o prohlídky ze strany zahraničních turistů. „Nejpočetnější národnostní skupinu tvoří tradičně občané Německa. Jezdí k nám ale také Američané, Rusové nebo Francouzi,“ uzavřel Martin Fousek.

Během exkurze mohou návštěvníci sledovat celou cestu výroby od sklepů až po adjustační linku. Dovědí se, jak vzniká z kvalitního klidného vína ušlechtilý sekt. Společnost nezapomíná ani na mimořádně oblíbené řízené degustace.