Absint jak ho neznáte: modrý s borůvkami i žlutý s citrusem

Malorka nenabízí pouze odpočinek pro turisty, ale i zážitek pro milovníky netradičních alkoholických nápojů. Zdejší pálenice Antonio Nadal nabízí různě barevné a ochucené druhy absintu s 80 % obsahem alkoholu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Absint

Malorka nenabízí pouze odpočinek pro turisty, ale i zážitek pro milovníky netradičních alkoholických nápojů. Zdejší pálenice Antonio Nadal nabízí různě barevné a ochucené druhy absintu s 80 % obsahem alkoholu. Těžko lze najít silnější alkoholický nápoj.

Modrý, žlutý i červený

Každého asi napadne, jestli ještě může člověk cítit nějakou chuť při pití osmdesáti procentního alkoholu. Pálenice na Malorce však nabízí řadu Absinthe 80s s různobarevným a jinak dochucenými absinty. Nabídka začíná zeleným absintem s chutí pelyňku a anýzu. Poté nabízí černou variantu doplněnou o chuť malin a lesního ovoce. Chuť lesního ovoce před padnutím pod stůl ucítíte také spolu s borůvkami v modré variantě a také v červeném absintu s jahodami. V nabídce naleznete i žlutou variantu s citrusovým aroma. Módní je pak Absinthe Cannabis s extraktem z konopí.

S kostkou cukru po Česku

Výrobce také radí jak správně pít absint. Zajímavé je, že nedoporučuje obvyklou francouzkou metodu nalévání absintu, kdy do panáku absintu skrze kostku cukru na speciální dírkované lžičce doléváte vodu. Antonio Nadal doporučuje českou metodu, tedy nalít do skleničky absint přes kostku cukru umístěnou na speciální lžičce. Kostku cukru je poté nutné zapálit a až začne karamelizovat, tak vmíchat do absintu. Tato mnohdy hořící směs alkoholu s cukrem se zředí vodou, čímž se plamen uhasí. Čtěte také: Absintu se nebojte. S kostkou cukru mu přijdete na chuť

Španělská firma také doporučuje i speciální drinky. Například drink nazvaný 80 Snů – jde o citrusový absint s tonikem a plátkem citrónu nebo osvěžující drink Jabloň – klasický absint s jablečným moštem a zázvorovým pivem s kousky jablka a zázvoru.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.