Alkohol a celebrity: co nejraději pijí pro chuť, zábavu i image

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Alkohol za barem

Alkohol je součástí života mnoha lidí a celebrity nejsou výjimkou. Každý má svůj oblíbený nápoj, ať už je to šampaňské, whisky, víno nebo pivo. Tyto nápoje mohou být zvoleny kvůli chuti, zdravotním důvodům nebo jako součást image. Pojďme se podívat na nejpopulárnější alkoholické nápoje mezi celebritami a na to, proč si je vybírají.

Šampaňské jako symbol luxusu

Celebrity se často rády předvádějí se šampaňským v ruce na plesech, večírcích a dalších společenských událostech. Tento francouzský šumivý nápoj je považován za symbol luxusu a bohatství. Například zpěvačka Beyoncé si oblíbila šampaňské Armand de Brignac, které je známé svými zlatými lahvemi a vysokou cenou.

Vodku s hvězdným potenciálem

Vodka je další oblíbený alkohol celebrit, zejména pro svou univerzálnost a schopnost míchání s různými nápoji. Například herec George Clooney vlastní značku Casamigos Tequila, která se v posledních letech stala jednou z nejpopulárnějších značek tequily na trhu.

Whisky s neodolatelným charakterem

Whisky je dalším oblíbeným alkoholem u celebrit. Tento nápoj se často pije samotný nebo s malým množstvím sodovky a je ceněn pro svůj specifický charakter a chuť. Herec Samuel L. Jackson je známým fanouškem whisky a rád si ji dává i během filmových natáčení.

Zázvorový likér pro zdraví i chuť

Zázvorový likér je také oblíbeným nápojem u celebrit, zejména kvůli svým zdravotním výhodám a schopnosti uklidňovat žaludek. Například herečka Gwyneth Paltrow je známá svým zájmem o zdravý životní styl a ráda si dává zázvorový likér jako alternativu k alkoholu.

Víno s elegancí a sofistikovaností

Víno je klasickým nápojem pro společenské události a je oblíbené zejména pro svou eleganci a sofistikovanost. Například herec Robert Pattinson je známým milovníkem vína a rád experimentuje s různými druhy a značkami.

Koktejly pro všestrannost a chuť

Koktejly jsou také oblíbeným nápojem u celebrit, protože umožňují míchat různé druhy alkoholu s dalšími přísadami, jako je džus, sirup a led. Například herečka Rihanna je známá svými koktejly a ráda si je dává během večírků a společenských událostí.

Pivo pro chlapskou jednoduchost

Pivo je také oblíbeným nápojem u celebrit, zejména pro svou jednoduchost a chlapský charakter. Například herec Dwayne „The Rock“ Johnson je známým milovníkem piva a rád si ho dává během volného času a na sportovních událostech.

Celebrity alkoholu holdují pro chuť, zábavu i image

Celebrity mají široký výběr oblíbených alkoholů, od luxusního šampaňského po neodolatelnou whisky, a všechny tyto nápoje se často objevují jako součást jejich image a životního stylu. Ať už je volí pro svou chuť, zdraví, nebo jen pro zábavu, každý z těchto druhů alkoholu má své charakteristiky, které jej činí oblíbeným u celebrit.

-rai-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Comments are closed.