Alkohol doručíme během chvíle kamkoli po Praze, říká Jeremy Merlet z rozvážky Night Thirst

Jeremy Merlet, který trvale žije v Paříži, spolu se svou ženou otevřel firmu Night Thirst v hlavním městě Praze. Její služby jsou v České republice poměrně neobvyklé. Když se ocitnete v situaci…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Night Thirst

Jeremy Merlet, který trvale žije v Paříži, spolu se svou ženou otevřel firmu Night Thirst v hlavním městě Praze. Její služby jsou v České republice poměrně neobvyklé. Když se ocitnete v situaci, kdy vám uprostřed noci dojdou alkoholické nápoje, stačí zavolat na jejich tísňovou linku a firma vám doplní zásoby. Již se nemusíte hádat, kdo půjde na benzínku. Dovoz alkoholu navíc nabízejí za rozumné ceny.

K otevření firmy Night Thirst vás vedla osobní zkušenost s „vyschnutím“ nějaké vaší párty nebo jste pro to měl jiný důvod?

Poprvé jsem měl zkušenost s takovou službou v Paříži (město, ze kterého pravě jsem), když jsme měli s kamarády večírek a došlo nám pití uprostřed noci. Během cestování po Evropě jsem viděl, že taková služba existuje už v Londýně, Bratislavě a v Berlíně. Když jsem se přestěhoval do Prahy, všiml jsem si, že tento problém tady stále existuje: kde lze sehnat nápoje po 22. hodině? Stejně jako v Paříži, potraviny a večerky zavírají relativně brzo. Non-stop obchody jsou většinou předražené (a ne všichni je mají vedle domu). Dost mých českých kamarádů mělo zájem o takovouto službu. Já a moje manželka jsme se rozhodli trochu tuto ideu prosazovat a otevřeli jsme Night Thrist.

Dokázal byste odhadnout, kolikrát za noc rozvážíte alkohol?

Počet zakázek, které máme, je variabilní. Závisí to hlavně na tom, který je den v týdnu. Během víkendu a svátcích normálně zdvojnásobíme všední dny, někdy ztrojnásobíme.

Patří mezi Vaše zákazníky místní lidé nebo spíše cizinci?

Většina našich zákazníků jsou Češi.

Které druhy alkoholu jsou nejprodávanější uprostřed noci?

Určitě pivo! Je to docela přirozené, pokaď české pivo je nejlepším ve světě. Co se týká tvrdého alkoholu, našimi bestselery jsou whisky a vodka.

V České republice jsou takové služby poměrně nové, máte v Praze vůbec nějakou konkurenci?

Nejsme si vědomi žádných podobných služeb v současné době otevřených v Praze. Pivní Maják také dováží alkohol v noci, ale je zaměřen na bary a klubovny, protože obchoduje s většími množstvím a mají větší dopravní odměnu.

Děkujeme za rozhovor.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.