Alkohol jako lék proti depresi užívá více lidí, než se předpokládalo

Nedávný průzkum provedený v Austrálii na přibližně 600 dotázaných prozradil, že více než 7 procent lidí konzumuje alkohol proto, aby se „cítili normální“ a zahnali deprese. Informaci přinesl server ABC News…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Nedávný průzkum provedený v Austrálii na přibližně 600 dotázaných prozradil, že více než 7 procent lidí konzumuje alkohol proto, aby se „cítili normální“ a zahnali deprese. Informaci přinesl server ABC News.

„Zjistili jsme, že neopomenutelná část dotázaných v rámci našeho výzkumu pije alkohol proto, že se cítí deprivovaní a s náladou v koncích. To je jednoznačně špatné zjištění,“ uvedl Gerard Byrne z Armády spásy.

Průzkum dále odhalil, že na 14 procent dotázaných pije alkohol s cílem se opít. Více než 45 procent respondentů také uvedlo, že často nebo alespoň někdy pijí alkohol proto, že se nachází ve společnosti lidí, kde je alkohol konzumován.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Alkohol jako lék proti depresi užívá více lidí, než se předpokládalo”

  1. […] Čtěte také: Alkohol jako lék proti depresi užívá více lidí, než se předpokládalo ▼ INZERCE […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.