Alkohol na veřejnosti zakázali už i v Čáslavi

Ve středočeské Čáslavi se zastupitelé po vzoru jiných měst rozhodli zakázat konzumaci alkoholu na vybraných veřejných místech. Vyhlášku schválili jednomyslně roro pondělí…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Lahev

Ve středočeské Čáslavi se zastupitelé po vzoru jiných měst rozhodli zakázat konzumaci alkoholu na vybraných veřejných místech. Vyhlášku schválili jednomyslně toto pondělí. Hlavním důvodem jsou problémy s Romy, kteří se do Čáslavi začli stěhovat před několika dny.

„Chceme předejít tomu, co se stalo v jiných městech. I když samospráva má samozřejmě omezené kompetence,“ uvedl pro ParlamentniListy.cz starosta Čáslavi Jaromír Strnad. V poslední době prý řeší ve svém městě nespočet problémů, které se týkají právě přistěhovaných Romů.

Zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti zavedla už v minulosti jiná česká města. Příčinou byly obvykle výtržnosti, kterých se v důsledku požití alkoholu dopouštěli především bezdomovci nebo Romové.

Čtěte také:
Zákaz alkoholu Jablonci nepomohl. Bezdomovci se opíjejí hned u radnice
Pití alkoholu na veřejnosti nově zakáže i Olomouc
Alkohol na veřejnosti zakázal nově i Litvínov

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Alkohol na veřejnosti zakázali už i v Čáslavi”

  1. […] také: Alkohol na veřejnosti zakázali už i v Čáslavi Zákaz alkoholu Jablonci nepomohl. Bezdomovci se opíjejí hned u radnice Pití alkoholu na […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.