Alkohol na veřejnosti zakázali už i v Čáslavi

Ve středočeské Čáslavi se zastupitelé po vzoru jiných měst rozhodli zakázat konzumaci alkoholu na vybraných veřejných místech. Vyhlášku schválili jednomyslně roro pondělí…

Magazín

Lahev

Ve středočeské Čáslavi se zastupitelé po vzoru jiných měst rozhodli zakázat konzumaci alkoholu na vybraných veřejných místech. Vyhlášku schválili jednomyslně toto pondělí. Hlavním důvodem jsou problémy s Romy, kteří se do Čáslavi začli stěhovat před několika dny.

„Chceme předejít tomu, co se stalo v jiných městech. I když samospráva má samozřejmě omezené kompetence,“ uvedl pro ParlamentniListy.cz starosta Čáslavi Jaromír Strnad. V poslední době prý řeší ve svém městě nespočet problémů, které se týkají právě přistěhovaných Romů.

Zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti zavedla už v minulosti jiná česká města. Příčinou byly obvykle výtržnosti, kterých se v důsledku požití alkoholu dopouštěli především bezdomovci nebo Romové.

Čtěte také:
Zákaz alkoholu Jablonci nepomohl. Bezdomovci se opíjejí hned u radnice
Pití alkoholu na veřejnosti nově zakáže i Olomouc
Alkohol na veřejnosti zakázal nově i Litvínov

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz ↗
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


brand-745x100-1493717091.jpg

One Reply to “Alkohol na veřejnosti zakázali už i v Čáslavi”

  1. […] také: Alkohol na veřejnosti zakázali už i v Čáslavi Zákaz alkoholu Jablonci nepomohl. Bezdomovci se opíjejí hned u radnice Pití alkoholu na […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.