Alkoholia.cz se stává pilotním partnerem Otázkomat.cz

První web o dobrém pití v Česku Alkoholia.cz navazuje partnerství se sociální on-line platformou zaměřenou na výzkumy veřejného mínění Otázkomat.cz. Jejím prostřednictvím bude zjišťovat názory lidí týkající se konzumace kvalitního alkoholu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

První web o dobrém pití v Česku, Alkoholia.cz, navazuje partnerství se sociální on-line platformou zaměřenou na výzkumy veřejného mínění Otázkomat.cz. Jejím prostřednictvím bude zjišťovat názory lidí týkající se konzumace kvalitního alkoholu a dalších souvisejících témat. Do průzkumů umožní zasáhnout i svým čtenářům.

Adresa profilu Alkoholia.cz na Otázkomat.cz je www.otazkomat.cz/uzivatele/alkoholia. Již nyní zde lze nalézt naše první otázky.


Co si lidé myslí

Alkoholia.cz bude prostřednictvím serveru Otázkomat.cz zjišťovat postoje a názory lidí k populárním i okrajovým otázkám týkajících se kvalitního alkoholu. První položené otázky lze již nyní nalézt na našem profilu. Už brzy tak budou známy reakce uživatelů například na otázky:

a další.

Zapojte se také

I vy máte možnost ovlivnit výsledky hlasování na naše otázky. Stačí, když projdete půlminutovou registrací a na našem profilu vyberete otázky, na které následně odpovíte. Výsledky hlasování a komentáře k vybraným otázkám později zveřejníme v našem Magazínu Alkoholia.cz.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.