Ochutnejte americký Bourbon Four Roses. Nyní ve speciálním vánočním balení

Four Roses se vyrábí v samém srdci státu Kentucky, ve městě Lawrencenburg, již od roku 1888. Udělejte radost svým blízkým tímto tradičním americkým bourbonem ve speciálním vánočním balení…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Four Roses - vánoční balení

Dárkové vánoční balení Four Roses

Four Roses se vyrábí v samém srdci státu Kentucky, ve městě Lawrencenburg, již od roku 1888. Udělejte radost svým blízkým tímto tradičním americkým bourbonem nyní ve speciálním vánočním balení – láhvi zabalené ve stylové dárkové krabici.

Název zahalen tajemstvím

Nikdo dnes už pravděpodobně nezjistí, jak název Four Roses vznikl. Podle jedné verze za své jméno vděčí čtyřem sestrám, dcerám plukovníka Rose. Ten měl ale ve skutečnosti dcer pět, a tak koluje i druhá verze. Jonesova snoubenka se pravděpodobně jmenovala Rose a na znamení svého zasnoubení nosila čtyři růže.

Kultovní americký bourbon

Ať je to jak chce, zajímavostí je, že tento bourbon sami Američané dlouhá desetiletí naznali, protože byl určen pouze pro export. Přitom je považován za nejkomplexnější a nejjemnější z amerických bourbonů vůbec. Takové hodnocení si získal díky tomu, že v kombinaci kvalitní kukuřice s místní vápencovou vodou vytváří mimořádně jemnou chuť a bohaté aroma.

Destilát zraje v nových, silně vypálených sudech z amerického bílého dubu. Tím získá aroma vanilky s netypickou „nakouřeností“. Další chutě ovládají citrusy, čerstvá máta s přechodem jemného koření a tóny medu na patře. Více informací je možné zjistit na www.janbecher.cz.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.