Aperitiv v nejvyšší budově světa v Dubaji vyjde na 1500 korun

V nejvyšší budově světa Burdž Chalífa v Dubaji se otevírá luxusní restaurace s názvem Atmosphere. Jen aperitiv zde přijde v přepočtu na 1500 korun. Restaurace je 442 metrů nad zemí ve 122. patře budovy…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Burdž Chalífa

V nejvyšší budově světa Burdž Chalífa v Dubaji se otevírá luxusní restaurace s názvem Atmosphere. Jen aperitiv zde přijde v přepočtu na 1500 korun. Informaci přinesla agentura Reuters.

Restaurace je 442 metrů nad zemí ve 122. patře budovy a její kapacita je 210 lidí. Připravuje gastronomické speciality jako foie gras nebo tatarský biftek v nebetyčných (i cenových) výšinách. „Vznášíte se… je to expedice. Tohle je luxusní jachta v oblacích,” řekl designér restaurace Adam Tihany.

Burdž Chalífa („Chalífova věž“), je mrakodrap v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Dříve byl znám pod názvem Burdž Dubaj. Mrakodrap se stavěl od 21. září 2004 a po dokončení se stal nejvyšší stavbou světa. Měří 828 metrů a má 162 pater.

-mdf-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.