Aplikace DrinQuest promění návštěvy barů ve hru

DrinQuest, aplikace určená v první řadě pro telefony iPhone, staví na konceptu „tour de bar“ – hry, jejíž účastníci v průběhu večera navštěvují bary a ochutnávají vybrané nápoje…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

DrinQuest

DrinQuest, aplikace určená v první řadě pro telefony iPhone, staví na konceptu „tour de bar“ – hry, jejíž účastníci v průběhu večera navštěvují bary a ochutnávají vybrané nápoje. Aplikaci vytvářejí slovenští tvůrci, kteří s ní o víkendu obsadili 2. místo na odborné konferenci v Praze.

DrinQuest využívá hry „tour de bar“, která je oblíbená především mezi vysokoškolskými studenty. Úkolem účastníků je projít postupně stanovenou trasu s hospodami a bary a v každém podniku si objednat určitý, obvykle alkoholický nápoj. DrinQuest je touto hrou doprovází a doplňuje ji. Aplikace je ale ještě ve vývoji, konečné datum poskytnutí veřejnosti autoři zatím neuvedli.

Aplikace DrinQuest, jejíž tvůrci jsou ze sousedního Slovenska, obsadila 2. soutěžní místo na byznys-technologické události IPO48, která se konala o uplynulém víkendu v Praze. Soutěže o nejlepší projekt se zúčastnilo celkem 48 týmů. Mezi porotci nechyběli např. ani investoři z televizního pořadu Den D – Ondřej Bartoš a Ivan Pilný.

-lm-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.