Becherovka Lemond představí limitovanou Art.edici svých lahví

Becherovka Lemond na trh ještě v průběhu listopadu uvede speciální edici láhví s neotřelým designem. Novinku představí ve 15. listopadu v Praze. Vstup na akci je zdarma…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Becherovka Lemond

Speciální design Becherovky Lemond z roku 2011

Becherovka Lemond na trh ještě v průběhu listopadu uvede speciální edici lahví s neotřelým designem. Novinku představí na speciální akci 15. listopadu v Praze.

Odhalení Art.edice Becherovky Lemond

Ve čtvrtek 15. listopadu odhalí Becherovka Lemond na párty v pražském Belushi’s baru Art.edici svých lahví. Během večera vystoupí Dj Kwé a Dj Rockstar. Párty startuje ve 20 hod. K oficiálnímu odhalení Art.edice oběma designéry dojde ve 22 hod. Vstup na akci je zdarma.

O design lahví limitované edice pro holky a pro kluky se postarali studenti Barbora Balgová a Eugen Finkei. Lemond tak pokračuje v úspěšné spolupráci s mladými a talentovanými designéry. Limitovaná edice se objeví na trhu v průběhu listopadu.

Neotřelý design od mladých umělců

Lahev pro holky přivedla na svět studentka 3D designu a vizuální tvorby Barbora Balgová. Její návrh je příběhem nočního života. Lahev pro kluky navrhl grafický designér Eugen Finkei. Jeho design znázorňuje mimozemský industriální objekt.

„Představením Art.edice pokračujeme ve spolupráci s mladými lidmi, kteří mají svěží a neotřelý přístup k designu. Přesně tak osvěžující je i značka Becherovka Lemond. Limitovaná edice lahví bude k dostání na předvánočním trhu ve většině obchodů, kde se dá Lemond běžně koupit,“ řekl manažer značky Jozef Tomečko.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Becherovka Lemond představí limitovanou Art.edici svých lahví”

  1. […] Čtěte také: Becherovka Lemond představí limitovanou Art.edici svých lahví […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.