Becherovka Lemond představila originální koktejly pro jarní osvěžení

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Lemond Spring

Drink Becherovka Lemond přináší nové koktejly nejen na jarní párty. Jaro je v plném proudu a s ním přichází i spousta akcí, na kterých můžete svým přátelům namíchat speciální koktejly. Zkušený český barman Aleš Půta vytvořil se svým týmem z běžně dostupných surovin jednoduché míchané nápoje.

„Nové koktejly jsou svěží, nápadité a plné ovocných chutí a vůní. Barmani je navrhli tak, aby byly zároveň jednoduché k přípravě. Lemond je sám o sobě chuťově velmi bohatý, další ingredience tak jen zvýrazňují jeho plnou chuť,“ řekl manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský.

Drink Becherovka Lemond připravila dva nové originální koktejly – Lemond Fashion a Lemond Spring. Recept na jejich přípravu přinášíme níže.

Lemond Fashion

Lemond Fashion

Návod na přípravu:
6 cl Becherovky Lemond, lžička pomerančové marmelády, pomeranč, limeta, citrón (vymíchávat s ledem do rozpuštění marmelády), dozdobit plátkem pomeranče

Lemond Spring

Lemond Spring

Návod na přípravu:
4 cl Becherovky Lemond, dolít Sprite (na kostky ledu), lze dozdobit plátkem grepu, pomeranče nebo limety

O Becherovce Lemond

Drink Becherovka Lemond byl uveden na trh po 201 letech od vzniku Becherovky Original a je teprve druhým likérem v historii, který nese název Becherovka. Řadí se do kategorie hořko-bylinných či ovocných likérů a je 100% přírodním produktem. Charakteristická je pro ni citrusová vůně a chuť. Becherovka Lemond je jemná, lahodná, s příjemným dozníváním a 20 % alkoholu. Stejně jako Becherovka Original se i drink Becherovka Lemond vyrábí na jednom jediném místě, a to v Karlových Varech, a také její receptura je tajná.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.