Bernardovo tmavé pivo je nejlepší na světě podle World Beer Awards

V jedné z nejuznávanějších a nejprestižnějších světových soutěží World Beer Awards obhájil Rodinný pivovar Bernard své loňské vítězství, když jeho Černý ležák opět po roce…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Bernard

V jedné z nejuznávanějších a nejprestižnějších světových soutěží World Beer Awards obhájil Rodinný pivovar Bernard své loňské vítězství, když jeho Černý ležák opět po roce získal ocenění World’s Best Dark Lager.

Čtěte také: V anketě Sdružení přátel piva bodovaly malé i velké pivovary. Nejvíce Bernard

Pivovar obhájil loňské vítězství

Bernard Černý ležák s jemnými kvasnicemi letos opět získal jak titul Europe’s Best Dark Lager, tak i World’s Best Dark Lager.

„To, že jsme tento titul získali a po roce dokázali obhájit, je skvělé,“ řekl Stanislav Bernard a připomněl: „Znovu se nám potvrzuje, že cesta vaření poctivého českého piva se vyplácí.“

O soutěži World Beer Awards

Soutěž World Beer Awards je společností Paragraph Publishing pořádaná od roku 2007. Organizátoři vybírají z přihlášených značek piva a současně nominují nezávislou odbornou degustační porotu. Nejprve se uskuteční samostatná regionální kola pro Evropu, Ameriku a Asii, teprve poté následuje celosvětové kolo pořádané ve Velké Británii.

Bernard Černý ležák s jemnými kvasnicemi zvítězil ve své kategorii v roce 2010 a v roce 2011. Úspěšně tak navázal na další ocenění, které značka Bernard v posledních letech získala ve světě.

Čtěte také: Pivovar Bernard již podesáté nejobdivovanější firmou

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Bernardovo tmavé pivo je nejlepší na světě podle World Beer Awards”

  1. […] Čtěte také: Bernardovo tmavé pivo je nejlepší na světě podle World Beer Awards ▼ PARTNER if (slevomat) { // set params slevomat.params.size = '550.400'; slevomat.params.city = 'auto'; slevomat.params.category = '4'; slevomat.params.AID = '10856450'; slevomat.params.PID = '5324005'; slevomat.params.encoding = 'utf-8'; slevomat.params._random = false; // initialize slevomat.load(window, 'load', slevomat.init); } […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.