Božkov Vaječný likér má novou variantu s nádechem vanilky

Božkov Vaječný likér z produkce Stocku Plzeň je absolutní českou jedničkou ve své kategorii. Tradiční a léty prověřená receptura, jejímž základem jsou čerstvá vejce…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Božkov Vaječný likér - vanilka

Božkov Vaječný likér s příchutí vanilky

Božkov Vaječný likér z produkce Stocku Plzeň je absolutní českou jedničkou ve své kategorii. Tradiční a léty prověřená receptura, jejímž základem jsou čerstvá vejce, přišla již na konci minulého roku s inovovaným složením obohaceným o vanilku.

Čtěte také: Vaječný likér patří k zimní pohodě. Chuť mu dodává rum nebo whisky

Vanilka na přání zákazníků

„Vanilkovou variantu vaječného likéru jsme zařadili na základě tržních průzkumů, které prokázaly, že se jedná o mimořádně žádanou příchuť,“ uvedl brand manažer značky Božkov Pavel Neubert. Podle něho čeká řadu vaječných likérů v dohledné době rozšíření ještě o další chuťové alternativy.

Božkov Vaječný likér Vanilka stejně jako klasický Božkov Vaječný likér se vyrábějí z absolutně přírodních surovin. Oba produkty přitom vynikají mimořádně vysokým obsahem čerstvých vajec. Vaječné likéry z Božkova obsahují 140 g čerstvých vajec na litr, což je dvojnásobné množství oproti jiným výrobkům na trhu. Čtěte také: Nejlepší vaječný likér je od Božkova. Bodovalo Granette, překvapil Lidl

Člen silné party

Božkov Vaječný likér Vanilka je součástí produktové řady Božkov, která je nejúspěšnější výrobkovou linií v segmentu lihovin v České republice. Tuzemák Božkov Tuzemský je vůbec nejprodávanější značkou na českém trhu, Božkov Vodce patří první příčka v kategorii vodek a kultovní zelená Božkov Peprmint je českou jedničkou mezi likéry. Božkov Vaječný likér pak představuje špičku mezi vaječnými likéry.

Řada Božkov zahrnuje vedle aktuální novinky Božkov Vaječný likér Vanilka také značky Božkov Tuzemský, Božkov Vodka, Božkov Peprmint, Božkov Griotte, Božkov Vaječný Likér, Božkov Rumové Pralinky, Božkov Meruňka, Božkov Jablko, Božkov Švestka, Božkov Moravská Švestka, Božkov Zlatý, Božkov Grog a letošní novinku Božkov Spiced. Vesměs se přitom jedná o nejúspěšnější produkty svých kategorií.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.