Božkov vybírá nejhezčí servírku. Hlasování odstartuje v březnu

Potěšení z lahodného moku je o to vetší, pokud vám ho ke stolu přinese půvabná žena, před jejíž pohledem se červená i panák Griotky. Naštěstí po českých a moravských hospodách pořád běhá dost pěkných hospodských a servírek…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Destiláty Božkov

„Potěšení z lahodného moku je o to vetší, pokud vám ho ke stolu přinese půvabná žena, před jejíž pohledem se červená i panák Griotky. Naštěstí po českých a moravských hospodách pořád běhá dost pěkných hospodských a servírek. Objednávky se tak vyplatí hned dvakrát,“ tak uvádí Stock Plzeň Božkov svůj nový projekt, v němž vybírá nejhezčí barmanku servírující jeho výrobky.

Nominovat dívky můžete i vy

Nominovat dívky je možné zasláním jejich fotografií spolu se jmény a doplňujícími informacemi na e-mail servirky@bozkov.cz. O nejkrásnější servírku bude možné od začátku března hlasovat na webu www.bozkov.cz, kde také již nyní naleznete podrobná pravidla soutěže. Fotky již nominovaných dívek lze průběžně sledovat na oficiální facebookovské stránce Božkova.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.