Brněnský pivovar pořádá na začátku září den otevřených dveří

Hudební program, stánky s dobrotami, pivní soutěže a pivo – to pro fanoušky brněnského piva přichystáno 3. září v areálu pivovaru Starobrno. Loňskému ročníku počasí příliš nepřálo, i tak si na akci našlo cestu přes jedenáct tisíc návštěvníků…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Starobrno

Hudební program, stánky s dobrotami, pivní soutěže a pivo – to pro fanoušky brněnského piva přichystáno 3. září v areálu pivovaru Starobrno. Loňskému ročníku počasí příliš nepřálo, i tak si na akci našlo cestu přes jedenáct tisíc návštěvníků.

Exkurze v pivovaru zdarma

Den otevřených dveří odstartuje ve dvě hodiny odpoledne. „Exkurze v pivovaru má opravdu co nabídnout, kromě historie, tradice a procesu vaření piva se návštěvníci seznámí s jednou z nejmodernějších varen v Evropě a stáčecí linkou na vyfukování, plnění a balení Maxilahví ze speciálního plastu,“ láká manažer exkurzních programů Josef Helebrant. Exkurze se budou konat každých deset minut.

Od Čechomoru po Divokýho Billa

V areálu také budou vystavěna dvě pódia na kterých se představí hudební skupiny, ale i baviči. Na „horním“ pódiu se představí od půl třetí Čechomor, poté Sto zvířat, UDG a Wohnout. Před devátou večerní hodinou zahraje Divokej Bill. Kromě toho se zde budou konat hudební soutěže a vystoupí i někteří baviči z pořadu Na stojáka. Další hudebníci zahrají na „spodním“ pódiu a pro návštěvníky bude připraven stan, ve kterém si mohou zahrát na airguitar nebo zazpívat karaoke na píseň z televizní reklamy propagující právě Starobrno.

V pivovaru samozřejmě nebude chybět pivo. Pípy nabídnou kvasnicovou třináctku, klasickou desítku, jedenáctku, dvanáctistupňový ležák a černé pivo. Specialitou dne bude osmnáctistupňové pivo. Kromě Starobrna návštěvníci mohou ochutnat holandský Heineken, abstinenti poté nealko Frií nebo limonádu Zulu.

-tz-, -les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.