Čokoládové pivo je vánoční specialitou strakonického pivovaru Dudák

Měšťanský pivovar Strakonice letos uvádí na vánoční trh dva nové speciály. Pro své zákazníky připravil Vánoční světlý speciál a Čokoládový speciál. Limitovaná edice pivních specialit je v prodeji…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Dudák - Čokoládový speciál

Čokoládový speciál 13 % ze strakonického pivovaru Dudák

Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice letos uvedl na vánoční trh dva nové speciály. Pro své zákazníky připravil Vánoční světlý speciál a Čokoládový speciál.

Limitovaná edice pivních specialit je v prodeji již od 18. listopadu 2011, a to do vyprodání zásob.

Čtěte také: Zájem o speciální piva před Vánoci stoupá. Pětina lidí je věnuje jako dárek

Výjimečné pivní speciality

„Speciály považujeme za zhmotněné poděkování naším zákazníkům a příznivcům strakonického piva,“ řekla Dagmar Vlková, sládek pivovaru Dudák, a dodala: „Vánoční a Čokoládový speciál je určen pro mimořádné chvíle, třeba jakou jsou blížící se vánoční svátky. Věřím, že tyto speciály nebudou chybět na vánočním stole nebo při silvestrovské oslavě.“

Vánoční světlý speciál 16 % je pivo uvařené z vody, ječného a žitného sladu a žateckého chmele. Obsah objemového alkoholu dosahuje 7,1 % obj.

Čokoládový speciál 13 % je uvařen z ječných sladů, nakuřovaného sladu, praženého ječmene, čokoládového prášku a žateckého chmele. Obsah objemového alkoholu dosahuje 5,3 % obj.

Navařeno jen omezené množství

Prodej speciálů začal 18. listopadu 2011 a pokračuje až do vyprodání zásob. Obě nové speciality jsou v nabídce podnikové prodejny pivovaru Dudák, distribuují se filtrované v 1,5 litrové PET lahvi.

„Vánoční a Čokoládový speciál uvádíme právě nyní, jako splněné vánoční přání našim zákazníkům. Novým pivním sortimentem dovršujeme letošní pivovarnický rok ve Strakonicích. Jsme rádi za naše skalní příznivce i nově příchozí. Jak jinak poděkovat za věrnost klientům a dodavatelům, než novým výjimečnými pivy?“ podotkl závěrem Jaroslav Tůma, ředitel pivovaru.

Čtěte také:
Sedm pivních specialit ve vánočním balení přináší pivovary K Brewery
Holba nabídne sváteční edici piva Šerák. Je polotmavý a má 13,51°
Pivovar Zubr k Vánocům připravil 14° speciál Zubr MAXXIM

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Čokoládové pivo je vánoční specialitou strakonického pivovaru Dudák”

  1. […] i Česko. Před třemi lety ho jako vánoční specialitu uvařil strakonický pivovar Dudák. Čtěte také: Čokoládové pivo je vánoční specialitou strakonického pivovaru Dudák ▼ INZERCE (adsbygoogle = window.adsbygoogle || […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.