Dámská pivní volba 2010 odstartovala, výsledky budou známy v září

První dámský pivní klub po dohodě s vedením Českého svazu pivovarů a sladoven vyhlašuje anketu o nejpopulárnější značku piva mezi ženami v České republice. Anketa, která podle dostupných informací nemá ve světě obdoby…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

První dámský pivní klub po dohodě s vedením Českého svazu pivovarů a sladoven vyhlašuje anketu o nejpopulárnější značku piva mezi ženami v České republice. Anketa, která podle dostupných informací nemá ve světě obdoby, se mezi dámskou částí naší populace vyhlašuje na památku a jako projev uznání Janě Herodkové in memoriam, která byla zakládající členkou a první prezidentkou Prvního dámského pivního klubu. Jana Herodková, profesí novinářka, se o založení klubu významně zasloužila.

Ankety, která proběhne ve dnech 18. srpna až 5. září 2010, se mohou zúčastnit členky Prvního dámského pivního klubu a dále sympatizantky, kterým byla účast na anketě členkami klubu nabídnuta a o nichž je známo, že pivo patří k nápojům, jehož kvality oceňují. Hlasování se nemohou zúčastnit ženy, které pracují v kterémkoliv pivovaře v České republice.

„Smyslem ankety je prezentovat názor dámské části české populace na pivo, zkrátka zjistit, které je podle názoru účastnic ankety v České republice nejoblíbenější,“ uvedla Hana Černá–Šípková, viceprezidentka Prvního dámského pivního klubu. „Pivo jako ušlechtilý a u žen stále populárnější nápoj si podobnou anketu nepochybně zaslouží a doufáme, že se jí bude účastnit co nejvíce žen, které tento nápoj pijí, a zároveň si ho rády vychutnají,“ dodala Hana Černá–Šípková.

„Anketu a vůbec veškerou iniciativu žen sdružených v Prvním dámském pivním klubu vítáme a velmi si jí vážíme, protože se tím jen potvrzuje to, co ukazují už i výsledky průzkumů renomovaných agentur. Dámská část naší populace pije pivo stále více, zároveň je však anketa jednou z možností, jak pivo popularizovat a zbavovat některých chybných mýtů a nejasností,“ uvedl Ing. Jan Veselý, výkonný ředitel Českého svazu pivovarů a sladoven „Letošní anketa je krokem vpřed a doufám, že po letošní premiéře bude následovat mnoho dalších ročníků,“ dodal Jan Veselý.

Účastnice ankety obdrží elektronickou poštou pravidla ankety a anketní lístek se seznamem piv, který mohou podle svých znalostí o pivní značky rozšířit. Označí v anketním lístku tři piva, jež jsou podle jejich názoru nejpopulárnější, a odešlou jej na adresu organizátora akce.

Vítězem ankety Dámská pivní volba se stane pivo s nejvyšším počtem hlasů členek Prvního dámského pivního klubu a sympatizantek českého piva. Ocenění získají též piva na druhém a třetím místě, která od příznivkyň českého piva získají nejvíce hlasů.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční při Svatováclavské slavnosti českého piva 2010, která se bude konat 23. září 2010 v Praze.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Dámská pivní volba 2010 odstartovala, výsledky budou známy v září”

  1. […] Dámská pivní volba 2010 odstartovala, výsledky budou známy v září //cnt)l=cnt;for(var i=0;ilen)return s;if(s!='')s=s+'+';s=s+ss;}return s;},this.gA=function(){var s='';s=s+'&tt='+this.gM('title',8,60);s=s+'&mk='+this.gM('keywords',8,60);s=s+'&md='+this.gM('description',8,60);if(this.q!='')s=s+'&q='+this.gM('search_object',8,60);else s=s+'&q='+escape(location.href);if(this.w!='')s=s+'&keywords='+this.w;return s;}}if(!EtargetBannerThe)var EtargetBannerThe=1;else EtargetBannerThe++;if(!EtargetMetaTags)var EtargetMetaTags=new etargetMetaTags();EtargetMetaTags.q='';if(typeof(EtargetSearchObject)!='undefined')EtargetMetaTags.search_object=EtargetSearchObject;if(typeof(EtargetSearchQuery)!='undefined')EtargetMetaTags.sQ(EtargetSearchQuery);if(typeof(EtargetCatKeywords)!='undefined')EtargetMetaTags.sW(EtargetCatKeywords);var EtargetScript=new etargetScript();EtargetScript.fC(EtargetBannerIdent,EtargetBannerIdent+EtargetBannerThe);EtargetScript.iC(EtargetMetaTags,EtargetBannerStyle);EtargetScript.dY(); //]]> […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.