Destilérka Stock koupila slovenského konkurenta Imperator

Již v prosinci 2012 převzal Stock Spirits Group slovenskou společnost Imperator s.r.o. se sídlem v Drietomě a významně tak posílil svoji pozici na slovenském trhu. Od 1. února.2013 prodává Stock Plzeň-Božkov s.r.o…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Destiláty Božkov

Již v prosinci 2012 převzal Stock Spirits Group slovenskou společnost Imperator s.r.o. se sídlem v Drietomě a významně tak posílil svoji pozici na slovenském trhu. Od 1. února. 2013 prodává Stock Plzeň-Božkov s.r.o. výrobky této renomované firmy i na českém trhu. Informaci společnost uvedla s časovým odstupem v tiskové zprávě.

Společnost Imperator vyrábí především vysoce kvalitní ovocné destiláty a je držitelem řady 6 národních a 2 mezinárodních ocenění za kvalitu a design. Široké portfolio Imperatora zahrnuje více než 100 výrobků od konzumních lihovin po nejkvalitnější pravé destiláty v exkluzivním balení. Řada Imperator je také jedním z mála držitelů mezinárodně platného certifikátu Kosher. Vysokou kvalitu výroby společnosti dokládá také splnění normy ISO 9001:2008.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.