Dvě největší české likérky mají nové webové stránky

Stock Plzeň-Božkov a Granette & Starorežná Distilleries, dvě největší likérky v Česku, spustily v průběhu prosince 2011 své nové webové prezentace…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Počítač

Stock Plzeň-Božkov a Granette & Starorežná Distilleries, dvě největší likérky v Česku, spustily v průběhu prosince 2011 své nové webové prezentace.

Nový web Božkova

Největší česká likérka Stock Plzeň-Božkov spustila své redesignované stránky na adrese www.stock.cz. Kromě informací o společnosti a přehledu produktů nabízí web i recepty na koktejly z výrobků firmy. Zatím jich je ale sotva deset a ani uživatelské rozhraní pro jejich procházení není příliš použitelné. Box pro výběr receptů naleznete na úvodní stránce vpravo dole. Tvůrcem webu je britské studio White Space.

Nový web Granette

I druhá největší likérka v Česku, Granette & Starorežná Distilleries, spustila v prosinci nový web. Naleznete jej na adrese www.gsd.cz. Podobně jako Stock Plzeň-Božkov i Granette na svůj web zařadila vedle informací o firmě a sortimentu také recepty na koktejly – jejich seznam naleznete v patičce stránek. Nový web vytvořila česká agentura eBRÁNA.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.