Festival minipivovarů na Pražském hradě nabídne přes 120 druhů piv

Po loňském úspěchu se i letos na Pražský hrad sjedou minipivovary z celé republiky. Představí se jich přibližně 60 a s sebou přivezou na 120 různých druhů piv. Chybět nebude například Minipivovar Luční Bouda z Pece pod Sněžko…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo ve sklenici

Po loňském úspěchu se i letos na Pražský hrad sjedou minipivovary z celé republiky. Představí se jich přibližně 60 a s sebou přivezou na 120 různých druhů piv. Chybět nebude například Minipivovar Luční Bouda z Pece pod Sněžkou, Domácí pivovárek Velký Rybník, Pivovar Kozlíček Horní Dubenky, Minipivovar Koníček Vojkovice, Staročeský pivovárek Dobruška nebo Joegoodbeer Plzeň.

Festival se koná 14. 6. a 15. 6. 2013 v Královské zahradě Pražského hradu. Vstupné je 300 Kč, zahrnuje degustační sklenici, katalog a volnou degustaci. Více informací naleznete na webu festivalu www.pivonahrad.cz.

Čtěte také:
Minipivovarů je již 170, letos jich vznikne dalších 20
Festival Pivo na Náplavce představí malé české pivovary

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.