FIZZ cider na rok zdarma? Šance stále žije!

Komerční sdělení. I když míří FIZZ cider za zákazníky přímo ve sklenicích, nespí ani jeho tradiční plechovková varianta. Výrobce, který si připsal ocenění pro nejlepší obal roku 2012, zapracoval na designu a plechovky 500 ml odhalí v novém hávu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Komerční sdělení.

Cidery Fizz v novém designu plechovky

I když míří FIZZ cider za zákazníky přímo ve sklenicích, nespí ani jeho tradiční plechovková varianta. Výrobce, který si připsal ocenění pro nejlepší obal roku 2012, zapracoval na designu a plechovky 500 ml odhalí v novém hávu. Nic se ale nemění na unikátní vrchní hliníkové hygienické fólii, která po odstranění umožňuje pít nápoj bez obav z nečistot přímo z plechovky.

Až do konce října máte také stále šanci vyhrát FIZZ cider na celý rok zdarma. Stačí, když si zakoupíte jakoukoliv plechovku 500 ml (jahoda, hruška, borůvka) a uschováte si originál účtenky. Poté stačí zadat požadované informace z účtenky do online formuláře na www.fizz.cz a jistá výhra vás nemine.

FIZZ cider je k dostání v hypermarketech Albert, Globus či čerpacích stanicích OMV. Seznam doporučených prodejních míst najdete také na www.fizz.cz/kde-koupit.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.