Fontána s kořalkou zdarma láká turisty do Gruzie. Vysoká je 25 metrů

Gruzínské Batumi má nové lákadlo pro turisty: 25metrovou věž s fontánou, z které prýští oblíbená místní lihovina čača. Tu je možné si zdarma „natočit“. Alkoholová fontána byla otevřena před několika dny…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Alkoholová fontána v Batumi

Alkoholová fontána v gruzínském Batumi

Gruzínské Batumi má nové lákadlo pro turisty: 25metrovou věž s fontánou, z které prýští oblíbená místní lihovina čača. Tu je možné si zdarma „natočit“. Alkoholová fontána byla otevřena před několika dny. Informaci přinesl server iDNES.cz.

Čača se vyrábí z vína, je čiré barvy a podobá se například italské grappě. Obsah alkoholu může být až 70 %. Gruzíňané ji vyrábějí průmyslově i doma.

Nově otevřená fontána „poháněná“ kořalkou je světovým unikátem. Její vybudování stálo 490 tisíc dolarů (přes 9 milionů korun). Čača z fontány ale dle dostupných zdrojů poteče zřejmě jen jednou týdně na 15 minut.

Zdroj obrázku: radikal.ru

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.