Heineken přichází s novou svítící lahví. K dostání bude jen v nejlepších barech

Prémiová značka Heineken představuje novou svítící lahev ve stylu Vectorfunk. Jmenuje se Club Bottle a stejně jako její předchůdkyně Star Bottle mění pod UV osvětlením barvy…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Heineken Club Bottle

Prémiová značka Heineken představila novou svítící lahev ve stylu Vectorfunk. Jmenuje se Club Bottle a stejně jako její předchůdkyně Star Bottle mění pod UV osvětlením barvy.

Láhev o objemu 0,33 litru se bude prodávat exkluzivně pouze ve vybraných klubech. Česko je jednou z prvních zemí na světě, ve které bude Club Bottle k dostání.

Z hliníku, ve stylu Vectorfunku

Club Bottle se vyrábí z hliníku přímo v Amsterdamu a je dílem amerického designéra Matt W. Moora, tvůrce Vectorfunku. Ten je založen na abstraktní vektorové grafice, inspirující se geometrií, řádem, vzory a živými barvami. Úspěšný styl vyvíjí již od roku 2003, kdy ho poprvé představil světu.

V České republice si Club Bottle budou moci návštěvníci koupit exkluzivně ve vybraných klubech, další budou postupně přibývat. Design některých klubů je přizpůsoben (stejně jako nová láhev) uvedenému stylu Vectorfunk – jedná se například o klub Top Gear v Praze.

Češi se dočkali mezi prvními

„Nová láhev Heinekenu je opět jedinečným designérským počinem. Značka tak dává jasně najevo svou výlučnost a spojení s luxusním zážitkem. Jsme rádi, že Club Bottle můžou vyzkoušet i návštěvníci těch nejlepších českých klubů. Vectorfunk je určitě příjemně překvapí svou originalitou,“ říká manažer značky Heineken Richard Gažo.

Láhev Club Bottle hodlá Heineken postupně prodávat po celém světě, Česká republika se nicméně zařadila mezi první země, kde se jí spotřebitelé dočkali. Vůbec poprvé se představila v dubnu letošního roku v Itálii na Milan Design Weeku.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.