Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená

Značka Holba rozšířila nabídku o pivní mix s příchutí brusinky a máty. Jde o osvěžující novinku s nízkým, 2,2 procentním obsahem alkoholu a charakteristickou chutí…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo ve sklenici

Značka Holba rozšířila nabídku o pivní mix s příchutí brusinky a máty. Jde o osvěžující novinku s nízkým, 2,2 procentním obsahem alkoholu a charakteristickou chutí, kterou pivu dává kombinace lesních plodů a oblíbené byliny.

Ochucená Holba se vyrábí z přírodního ovocného sirupu a bylinného extraktu a neobsahuje umělá barviva, konzervanty ani umělá sladidla. Zatímco ostatní ochucená piva mají různé exotické příchutě, nejčastěji citrusové, Holba jde vlastní cestou.

Originální příchuť brusinky a máty

„Zvolili jsme plody, které jsou u nás doma a rostou v našich lesích, taky v Jeseníkách. Dlouho jsme testovali různé příchutě, až nakonec zvítězila brusinka. Pokud je v pivu samotná, působí chuťově nevýrazně, ale v kombinaci s mátou dává vyniknout chuti piva s příjemným dozvukem. Máta ideálně harmonuje s hořkostí piva, kterou sice zjemňuje, ale nepotlačuje, takže pivo nechutná jako limonáda. Věříme, že to konzumenti ocení,“ řekl Vladimír Zíka, ředitel pivovaru Holba. S úsměvem dodal, že brusinky i mátu je možné najít pár metrů od pivovaru. Jeho areál se totiž nachází uprostřed jesenické přírody s jedinečným horským koloritem.

Ochucené pivo Holba Brusinka s mátou je zatím k dispozici pouze v sudech a již nyní si ji můžete dát ve vybraných restauracích s Holbou na čepu.

Další novinka Holba free polotmavá

Další letní novinkou je Holba free polotmavá. Rozšiřuje nabídku nealkoholických piv značky a je určena všem konzumentům, kteří si pivo rádi dají, ale preferují jeho nealkoholickou variantu. Je k dispozici jako sudová v restauracích značky Holba, občerstveních na výletních místech, cyklotrasách i v kempech; a také v lahvích.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená”

  1. […] také: Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená Zájem o pivní mixy v PET lahvích stoupá. Meziročně o 100 procent Zlatopramen Radler již […]

  2. […] Nepřetržitě živo bylo u výčepů s Holbou Šerák i Kvasničákem a s chutí i nadšením se připíjelo Šerákem polotmavým na jeho páteční vítězství v Žatecké Dočesné. Fajnšmekři si vychutnávali extra silný porter Holba Strong a ti, co mají rádi něco lehčího, naopak sáhli po ochucené Holbě Brusinka s mátou, která má za sebou úspěšnou letní premiéru. Čtěte také: Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.