Jak se opíjejí modelky? Pochvou přes tampon namočený do alkoholu

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Dívka v negližé

Modelky jsou známé svými drastickými dietami. Způsob, kterým si „vychutnávají“ alkohol, je však extrémně zarážející. Alkohol jako takový je totiž poměrně dost kalorický, proto by byl pro mnohé modelky – symboly krásy a dokonalosti ženského těla – naprosté tabu. Kdyby ovšem nepřišly na velmi nebezpečný způsob konzumace alkoholických nápojů.

Čtěte také: Alkohol a dieta nejdou dohromady. Při hubnutí jej omezte na minimum

„Pití alkoholu spodem“ přes tampon namočený v alkoholu

Živiny z přijaté potravy se vstřebávají v tenkém střevě, což je modelkám, ale také anorektičkám a anorektikům, dobře známé. Proto přišli na jiný způsob, jak dostat alkohol do krve a přitom z něj nepojmout jedinou kalorii — přes tampon namočený do alkoholu. Do sklenice s alkoholickým nápojem namočí hygienický tampón a nasáklý alkoholem jej poté vpraví do pochvy nebo konečníku. Alkohol se vstřebá přímo do krve a obchází se tak proces vstřebávání kalorií.

Tento způsob ‚požívání‘ alkoholu je však nesmírně bolestivý (alkohol na sliznici velice pálí a štípe) a nebezpečný. Při aplikaci tamponu namočeném v alkoholu do pochvy dochází k vážným ženským problémům, v konečníku dochází k dráždění sliznice, což může mít dohru v podobě rakoviny.

Není nad krásná těla, ale tamponům s alkoholem se vyhněte

Nejlepší je alkohol požívat tak, jak tomu bylo vždy. Alkoholické nápoje se přeci konzumují pro jejich lahodnou chuť – a není nic lepšího, než popíjet s přáteli. Tampon namočený do alkoholu tedy přenechte jen modelkám — nebo ještě lépe ani těm.

Čtěte také: Mladí si lijí alkohol do očí, aby se rychleji opili. Nevědí, že to nefunguje

-val-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.