Jak se opíjejí modelky? „Spodem“, aby nepřibraly

Modelky jsou známé svými drastickými dietami. Způsob, kterým si „vychutnávají“ alkohol, je však extrémně zarážející. Alkohol jako takový je totiž poměrně dost kalorický, proto by byl pro mnohé modelky…

Magazín


  Horký tip: Nakoupit alkohol online přes e-shop ALKOHOL.CZ  

Dívka v negližé

Modelky jsou známé svými drastickými dietami. Způsob, kterým si „vychutnávají“ alkohol, je však extrémně zarážející. Alkohol jako takový je totiž poměrně dost kalorický, proto by byl pro mnohé modelky – symboly krásy a dokonalosti ženského těla – naprosté tabu. Kdyby ovšem nepřišly na velmi nebezpečný způsob konzumace alkoholických nápojů.

Čtěte také: Alkohol a dieta nejdou dohromady. Při hubnutí jej omezte na minimum

„Pití alkoholu spodem“

Živiny z přijaté potravy se vstřebávají v tenkém střevě, což je modelkám, ale také anorektičkám a anorektikům, dobře známé. Proto přišli na jiný způsob, jak dostat alkohol do krve a přitom z něj nepojmout jedinou kalorii. Do sklenice s alkoholickým nápojem namočí hygienický tampón a nasáklý alkoholem jej poté vpraví do pochvy nebo konečníku. Alkohol se vstřebá přímo do krve a obchází se tak proces vstřebávání kalorií.

Tento způsob „popíjení“ alkoholu je však nesmírně bolestivý (alkohol na sliznici velice pálí a štípe) a nebezpečný. Při aplikaci do pochvy dochází k vážným ženským problémům, v konečníku dochází ke dráždění sliznice, což může mít dohru v podobě rakoviny.

Není nad krásná těla

Nejlepší je alkohol požívat tak, jak tomu bylo vždy. Alkoholické nápoje se přeci konzumují pro jejich lahodnou chuť – a není nic lepšího než popíjet s přáteli.

Čtěte také: Mladí si lijí alkohol do očí, aby se rychleji opili. Nevědí, že to nefunguje

-val-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.