Jubilejní ročník Dne Kozla navštívilo rekordních 18 tisíc návštěvníků

Tradiční a oblíbená oslava Velkopopovického Kozla korunovala svůj letos již dvacátý ročník rekordem v návštěvnosti. Den Kozla letos přilákal na 18 tisíc lidí…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Velkopopovický Kozel - pivovar

Pivovar ve Velkých Popovicích

Tradiční a oblíbená oslava Velkopopovického Kozla korunovala svůj již dvacátý ročník rekordem v návštěvnosti. Den Kozla letos přilákal na 18 tisíc lidí.

Nejvíce zachutnal Velkopopovický Kozel 11° a speciál Medový Kozel, který velkopopovičtí sládci uvařili právě pro tuto příležitost. Celkem se vypilo přes 150 hl velkopopovického piva, které se na akci čepovalo ze 76 kohoutů, takže si jej návštěvníci mohli vychutnat bez dlouhého čekání.

Nově rozšířenou návštěvnickou trasu pivovaru v rámci akce vidělo na dva tisíce zájemců.

Účast byla rekordní

„I letos se kromě velkopopovického piva a lákavé hudební produkce návštěvníci festivalu bavili bohatým doprovodným programem. Atmosféra byla výtečná a účast rekordní, k čemuž samozřejmě přispělo krásné slunečné počasí. K říznému velkopopovickému pivu se připravovaly zajímavé pochoutky na rekordním, nejdelším grilu v ČR. Všem fanouškům našeho piva bychom chtěli především poděkovat za bohatou účast,“ ohodnotil sobotní vydařený pivní festival ve Velkých Popovicích Vladimír Vaněk, manažer značky Velkopopovický Kozel.

Speciál Medový Kozel

Jubilejní ročník Dne Kozla připravil pro své fanoušky jako každý rok kromě oblíbeného Velkopopovického Kozla 11° také speciál, tentokrát Medový Kozel. Kdo se nemohl Dne Kozla zúčastnit, má příležitost ochutnat Medového Kozla – ležák dle slov výrobce s dobře vybalancovanou chutí a příjemnou vůní, kterou mu dodává aromatický extrakt z medu – ve vybraných restauracích přibližně do konce června (seznam restaurací bude zveřejněn na www.kozel.cz).

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Jubilejní ročník Dne Kozla navštívilo rekordních 18 tisíc návštěvníků”

  1. […] z nich absolvovalo prohlídku pivovaru. Celkem se vypilo přes 150 hl velkopopovického piva. Čtěte podrobněji: Jubilejní ročník Dne Kozla navštívilo rekordních 18 tisíc návštěvník… ▼ […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.